0

Jaar ervaring

0

Medewerkers

0

Tevreden klanten in 2021

0

Verkochte nieuwbouwentiteiten

Ons team

Zaakvoerders

Aidan Coppens
Erkend vastgoedmakelaar, BIV-nummer 500251
aidan@ifacservice.be
Tel. 0495 26 39 65
LinkedIn-profiel



Rudy Van Geel
Erkend vastgoedmakelaar, BIV-nummer 200327
rudy@ifacservice.be
Tel. 0476 32 39 44
LinkedIn-profiel



Onthaal

Michaël De Bruyne
Administratief medewerker
michael@ifacservice.be
Tel. 02 767 14 14

 


 

Simon Van Ham
Administratief medewerker
simon@ifacservice.be
Tel. 02 767 14 14

 


 

Verkoop, verhuur en ONDERSTEUNING

Verkoop

Filip Deblauwe, Zelfstandig medewerker
Erkend makelaar, BIV-nummer 502732
filip@ifacservice.be
Tel. 0475 33 96 29

 


 

Valerie Benoit, Zelfstandig BIV-stagiaire
BIV-nummer BIV 513865
valerie@ifacservice.be
Tel. 0492 46 40 66




Aidan Coppens
Erkend vastgoedmakelaar, BIV-nummer 500251
aidan@ifacservice.be
Tel. 0495 26 39 65
 



Rudy Van Geel
Erkend vastgoedmakelaar, BIV-nummer 200327
rudy@ifacservice.be
Tel. 0476 32 39 44
 

 

Arnaud Maisin, Zelfstandig BIV-stagiair
BIV-nummer 516 483
arnaud@ifacservice.be
Tel. 0491 61 91 35

 

 

Brent Vos
Erkend makelaar, BIV-nummer 514 901
brent@ifacservice.be
Tel. 0471 68 98 32

 

 

Verhuur

Mattias Blontrock, Medewerker Verhuur
mattias@ifacservice.be
Tel. 0478 81 66 30

 




Gael Crispoux, Medewerker Verhuur
gael@ifacservice.be
Tel. 0470 89 29 19




Sarah Keyaert, Dossierbeheerder verhuur
sarah@ifacservice.be
Tel. 02 767 14 14

 




Ondersteuning

Eva Berckmans, Office Manager
eva@ifacservice.be
Tel. 0475 77 12 89

 

 


 

Johan Boon, Digital Marketing
johan@ifacservice.be
Tel. 0475 21 27 48

 


 

 

Vastgoedbeheer

Financieel beheer

Greet Vercammen, Financieel beheer
greet@ifacservice.be
Tel. 0477 29 02 93

 




Technisch beheer

Dieter Castelein, Zelfstandig medewerker
Coördinatie Technisch Beheer
support@ifacservice.be
Tel. 02 767 14 14

 

 

Geert Zoete, Technisch beheer
support@ifacservice.be
Tel. 02 767 14 14

 



 

Katja Leemans, Technisch beheer
support@ifacservice.be
Tel. 02 767 14 14

 

 

 

Patricia Martens, Technisch beheer
support@ifacservice.be
Tel. 02 767 14 14

 



 

Administratief beheer

Evy Van Lierde, Administratief beheer
evy@ifacservice.be
Tel. 02 767 14 14

 




Catherine Sabbe, Administratief beheer
catherine@ifacservice.be
Tel. 02 767 14 14

 



 

Anika Vanhaecht, Administratief beheer
anika@ifacservice.be
Tel. 02 767 14 14

 

KOPEN HUREN DIENSTEN
Woning/appt kopen in Tervuren Woning/appt huren in Tervuren Je woning verkopen, meer info
Woning/appt kopen in Sterrebeek Woning/appt huren in Sterrebeek Je woning verhuren, meer info
Woning/appt kopen in Zaventem Woning/appt huren in Zaventem Investeren in vastgoed, meer info
Woning/appt kopen in Huldenberg Woning/appt huren in Huldenberg Vraag een GRATIS schatting
Woning/appt kopen in Bertem Woning/appt huren in Bertem Vastgoedbeheer, lees meer
Woning/appt kopen in Overijse Woning/appt huren in Overijse Werken bij Ifac Service?

Neem contact met ons op

Ons team van meer dan twintig enthousiaste medewerkers staat klaar om u bij te staan bij al uw vastgoedvragen. Neem vrijblijvend contact op en laat u bijstaan door meer dan veertig jaar ervaring in vastgoed in uw regio.

 

 

Cookiebeleid

Ifac Service maakt op deze website gebruik van cookies. Waarom we dat doen en hoe u cookies kan uitschakelen, leest u in ons cookiebeleid. Als u verder surft, gaat u akkoord met ons gebruik van cookies.

Meer info   OK