Ons team

Zaakvoerders

Aidan Coppens
Erkend vastgoedmakelaar, BIV-nummer 500251
aidan@ifacservice.be
Tel. 0495 26 39 65
LinkedIn-profiel

Rudy Van Geel
Erkend vastgoedmakelaar, BIV-nummer 200327
rudy@ifacservice.be
Tel. 0476 32 39 44
LinkedIn-profiel

Onthaal

Michaël De Bruyne
Administratief medewerker
michael@ifacservice.be
Tel. 02 767 14 14

Patty Destrée
Administratief medewerkster
patty@ifacservice.be
Tel. 02 767 14 14

Verkoop, verhuur en nieuwbouw

Filip Deblauwe, Zelfstandig medewerker
Erkend makelaar, BIV-nummer 502732
filip@ifacservice.be
Tel. 0475 33 96 29

Koen Derom, Zelfstandig medewerker
Erkend makelaar, BIV-nummer 503403
koen@ifacservice.be
Tel. 0497 99 83 09

Laure Wagner, Zelfstandige BIV-stagiaire
BIV-nummer 509946
laure@ifacservice.be
Tel. 0473 39 11 61

David Caekelberghs, Zelfstandig BIV-stagiair
BIV-nummer 510628
david@ifacservice.be
Tel. 0494 64 54 50

Maya Reniers, Medewerkster Verhuur
maya@ifacservice.be
Tel. 0471 42 33 67

Mattias Blontrock, Medewerker Verhuur
mattias@ifacservice.be
Tel. 0478 81 66 30

Sarah Keyaert, Dossierbeheerder verhuur
sarah@ifacservice.be
Tel. 02 767 14 14

Vastgoedbeheer

Greet Vercammen, Financieel beheer
greet@ifacservice.be
0477 29 02 93

Dieter Castelein, Zelfstandig medewerker
Coördinatie Technisch Beheer
dieter@ifacservice.be
Tel. 0468 33 91 32

Lynn De Maesschalck, Ondersteuning beheer
support@ifacservice.be
Tel. 02 767 14 14

Geert Zoete, Technisch beheer
geert@ifacservice.be
Tel. 0490 56 78 10
 

Janik Timmerman, Administratief beheer
janik@ifacservice.be
Tel. 0491 61 29 90

Eva Berckmans, Administratief beheer
eva@ifacservice.be
Tel. 0475 77 12 89

An Schollen, Freelance medewerker
an@ifacservice.be
Tel. 0494 67 60 13