Ifac Service BV
Brusselsesteenweg 15
3080 Tervuren
02 767 14 14
info@ifacservice.be
BE 0504.879.555
Leuke te renoveren woning te koop met 5 slaapkamers, 2 badkamers en ruime gelijkvloers dat als kine praktijk gebruikt werd.
Op het gelijkvloers vindt u een ruime inkomhal met apart toilet, garage (16m²) ruimte voor vrij beroep (35m²)
Op de eerste verdieping: een gezellige leefruimte (23 m²), eetkamer (16,5m²), een geïnstalleerde keuken (12m²) die toegang geeft naar de tuin, bureau (12m²), slaapkamer (10m²) met ensuite badkamer toilet, douche, bad, wastafel (4m²) .
Op de tweede verdieping bereikt u via de nachthal de 3 kamers (11m², 14m², 17m²). De badkamer (7,5 m²) beschikt over een ligbad, wastafel en een toilet.
Op de -1 hebben we 14m² aan bruikbare kelder.
De woning is uitgerust met EPC C (dus geen renovatieverplichting), dubbele beglazing, een gasverwarmingsinstallatie en een sfeervolle houthaard. Buiten kan u genieten van een terras en een gezellig tuintje op een perceel van 5a10ca. Bovendien is de woning niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied (G-score A / P-score B) mobiscore 7,8/10.
Dankzij de uitstekende ligging vlakbij het park van Tervuren, het centrum van Vossem, winkels zoals Lidl, Aldi, Okay en internationale scholen zoals de British School of Brussels, combineert u comfort met een toplocatie.